Skip to main content
advantages of endopeel

Переваги Ендопіл 

Методика ендопілінгу полягає у зміні форми та репозиції м'яких тканин неінвазивними методами, зберігаючи однакову масу та об'єм цих тканин до та після лікування.

Такі методи є тривимірними, можуть бути медичними, хірургічними або змішаними і призводять до негайних результатів. Винахідниками є доктор Ален Тененбаум та Мауро Тіціані зі Швейцарії.

Безопераційний медичний ліфтинг, що таке ендопілінг?

Це медичний метод ліфтингу, який зменшує провисання, що застосовується в різних частинах обличчя і тіла, особливо в області обличчя і шиї, який в останні роки все частіше використовується в Європі і Америці.

Фенилова кислота є активним інгредієнтом Ендопіл, який забезпечує запатентований продукт, що підвищує тонус м'язів і зменшує провисання і зморшки, що виникають в результаті напруги на шкірі.

Переваги Техніки Ендопіл для Застосування щодо Обличчя та Шії 

immediate effect
Швидкі або Негайні Результати

Ендопіл для обличчя та шиї дає негайний результат вже через 1/2 години після процедури.

Тривалість
  • 1 місяць після 1-го сеансу
  • 3 місяці після 2-го сеансу
  • 6 місяців після 3-го сеансу
  • від 6 місяців до 1 року після 4-го сеансу
Допомагає Хірургічному Ліфтингу Прослужити Довше

Ендопіл - це найкращий нехірургічний метод, який допомагає хірургічним підтяжкам, оскільки нехірургічні підтяжки обличчя (якщо вони зроблені за допомогою Ендопіл) тривають довше.

Альтернатива Ботулотоксину

Методика Ендопіл є альтернативою ін'єкціям ботулотоксину, оскільки діє без паралічу м'язів, особливо в 1/3 нижньої частини обличчя.

alternative to skin tightening devices
Альтернатива Пристроям для Підтяжки Шкіри

Методика Ендопіл є альтернативою методам, що забезпечують підтяжку шкіри хімічними засобами. Зміни в м'язах при ендопіл майже повністю відновлюються.

no risks
Відсутність Ризиків

Ендопілінг пропонує значну перевагу у зменшенні зморшок, а також уникненні безболісного провисання без хірургічного втручання. Відсутність таких ризиків, як рубці, некроз, пошкодження нервів під час хірургічних операцій або той факт, що ефект ліфтингу, досягнутий в результаті операції, зберігається протягом дуже тривалого часу, забезпечує дуже комфортне використання. Крім того, повернення ефекту через деякий час є важливою перевагою в порівнянні з хірургічним втручанням.

facial expressions
Міміка Не Втрачається

Ще однією важливою перевагою є те, що м'язи в оброблених ділянках не стають нерухомими, як і не втрачається міміка.

flexibility schedule
Гнучкість Розкладу

В результаті застосування Ендопіл ефект починає проявлятися вже через 10-30 хвилин. Після застосування ефект зберігається протягом 6-8 місяців. По закінченню цього періоду, оскільки він повністю зворотній, послідовні аплікації можна легко виконувати протягом багатьох років. В результаті послідовних аплікацій тривалість дії Ендопілу подовжується. Іншим підходом до застосування є підтримуюча терапія з кількома низькими дозами Ендопілу кожні два місяці. Таким чином, забезпечується безперервний позитивний ефект.

Переваги Ендопіл

  • Ендопілінг підтягує в'ялу шкіру та зменшує зморшки.
  • Найчастіше найбезпечнішою нехірургічною підтяжкою обличчя та тіла є е Ендопіл.
  • Ендопіл - це теж очищення шкіри і дає ефект розгладження шкіри та/або м'язів.
  • Ендопілінг - це мрія отримати молодий та енергійний вираз обличчя.
  • Відомі дерматологи заявляют,ь що Ендопіл мінімізує розмір пор, надаючи шкірі читу та ясну текстуру. 

Відновлює Текстуру Шкіри

надає шкірі здоровий глянець, що є плюсом для шкіри курців

Збільшує Вологість

Зволожує шкіру.

Забезпечує Пружність та Еластичність